Pozor na přehřátí

22.08.2023

Pozor na přehřáté hlavy

Nebezpečná horka! Pořád to v telce opakujou. A někteří jako by to pořád nepochopili. Jak já říkám, radši žádný vycházení. A najednou děkan Teologický fakulty vyjde ven na to horko Boží s takovým blábolem. Prej reorganizace fakulty. To by mohlo znít docela slibně. Kéž by! Ale proč reorganizovat zrovna pana Petráčka? To mi fakt hlava nebere.

Možná si myslíte, že jsem ňákej primitiv, ale já ty jeho moudra čtu. Teda pokud to není někdy moc dlouhý. A taky ne vždycky všemu přesně rozumím. Ale to co pochopím, to mi přijde skvělý. Fakt! Já si myslím, že to by pan Novotný nevymyslel, ani kdyby se po… (to mi Fanča seškrtla, tak sorry).

Třeba jak se zastal těch svateb. Ale hlavně, jak to normálně vysvětlil. To jsme s Fančou četli dvakrát a ještě jsme dali lajk (to srdíčko, jako že super).

Já vím, že v církvi neexistuje ani náznakem nic, co by připomínalo demokracii, ale úcta ke vzdělání a pravdě, alespoň ta základní, by se ztrácet neměla. Pane Tomáši, my s Fančou k vám teda úctu máme. Jak říkávala moje babička, ´kdo nehledá pravdu, ten hřeší proti Pánubohu´.